orgazm mężczyzny
Seksowne porady

Jak wzmocnić męski orgazm? Kilka sztuczek, by wywołać silniejszy orgazm u faceta

O ile w przypadku kobiet droga na szczyt potrafi być bardziej kręta i skomplikowana, o tyle w przypadku mężczyzn wydaje się o to wiele prostsze. A jednak nie zapominaj, że orgazm orgazmowi nierówny. Doznania mogą być mniej lub bardziej intensywne i warto poznać kilka użytecznych trików, jak zapewnić swojemu partnerowi niezapomniane odczucia. 

Jak sprawić, by orgazm był bardziej intensywny?

Czasami szybkie zmierzanie do celu wcale nie sprawia, że osiągnięcie jest przyjemniejsze. Niekiedy im dłużej się czeka, tym bardziej satysfakcjonujący jest finał, który następuje. Podczas gry wstępnej koncentruj się na strefach erogennych swojego faceta, ale omijaj penisa – tę część zabawy zostaw na sam koniec. Pieść swojego partnera i uważnie obserwuj jego reakcje. Gdy czujesz, że jego podniecenie sięga zenitu, nagle przerwij czułości, by po chwili kontynuować.

Jeśli zaspokajasz go ustami, ciekawym trikiem jest powstrzymanie wytrysku tuż przed. Gdy widzisz, że Twój partner będzie zaraz dochodził, uciśnij lekko dwoma palcami miejsce pomiędzy penisem a jądrami i przytrzymaj kilka sekund. W ten sposób nie tylko zabawa potrwa dłużej, ale i orgazm, który nastąpi po takiej przymusowej przerwie, będzie o wiele silniejszy.

Jak zrobić loda, którego on długo nie zapomni?

Może i kultowy film „Głębokie gardło” nie za wiele wspólnego z rzeczywistością, ale z pewnością działa na męską wyobraźnię. Zafunduj swojemu mężczyźnie głęboką penetrację w swoich ustach, a efekt będzie piorunujący. W tym celu rozluźnij gardło i wsuń go, najgłębiej jak potrafisz. Jeśli masz problem z odruchem wymiotnym, wypróbuj pozycję, gdy gardło i usta będą tworzyły w miarę prostą linię, a penis nie będzie tak mocno ocierał się o podniebienie.

Kolejną sztuczką, zapewniającą silne doznania, jest zabawa w ciepło-zimno. Przygotuj sobie wcześniej kostki lodu i coś ciepłego picia jak herbata. Possij przez chwilę kostkę lodu, zanim weźmiesz go do buzi. Po chwili napij się ciepłej herbaty i gwałtownie zmień temperaturę. Takie nagłe zmiany temperatury działają niezwykle stymulująco. Jeśli masz nadwrażliwe zęby i nie możesz w ten sposób uatrakcyjnić seksu oralnego, przerzuć się na pieszczoty ręką i żele intymne. W sprzedaży istnieją stymulujące lubrykanty o działaniu chłodzącym lub rozgrzewającym.

Skorzystacie na tym oboje — ćwiczenia mięśni Kegla

Silne mięśnie Kegla wpłyną pozytywne na Wasze życie seksualne. Nawet klasyczna pozycja „na misjonarza” stanie się o wiele ciekawsza, gdy podczas każdego pchnięcia będziesz silnie przytrzymać penisa mięśniami Kegla. Takie „ściskanie” sprawi, że będzie czuł Cię o wiele bardziej. Dzięki wyćwiczonym mięśniom Kegla Twój orgazm także będzie intensywniejszy, dlatego warto je trenować, bo skorzystacie na tym oboje.

Jak wzmocnić mięśnie Kegla? Najlepiej poprzez trening z kulkami gejszy (kulkami waginalnymi), o których szerzej w tym artykule.

Ciekawą, choć dość kontrowersyjną poradą, jest… abstynencja. Im dłuższa przerwa pomiędzy stosunkami, tym mocniejszy orgazm. Niektóre pary powstrzymują się przed seksem, jeśli czeka ich jakaś specjalna okazja (jak noc poślubna czy rocznicowa kolacja) właśnie w celu zwielokrotnienia doznań.

Dodaj komentarz