sposoby na grę wstępną
Seksowne porady

Sprawdzone pomysły na grę wstępną – jak podgrzać atmosferę?

Dla jednych to sprawa obowiązkowa, dla innych z kolei niepotrzebna strata czasu, gdy można od razu przystąpić do akcji. Chodzi oczywiście o grę wstępną. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, może czas od dzisiaj poeksperymentować? Jak urozmaicić grę wstępną? Jakie sposoby na budowanie napięcia seksualnego są najlepsze? Zapraszamy do lektury.

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Nie ma oczywiście reguły, że gra wstępna powinna wyglądać w ten czy inny sposób. Każdy z nas jest inny, dlatego eksperymentujcie i szukajcie sposobów, które dla Was będą najprzyjemniejsze. Przyjemna gra wstępna pozwala wprowadzić się w nastrój, a dla wielu kobiet jest warunkiem, by osiągnąć orgazm. Nawet jeśli nas to nie dotyczy, to odpowiednia gra wstępna pozwala jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i czerpać więcej radości z seksu. A ile ma trwać gra wstępna? To również kwestia bardzo indywidualna. Najlepiej do momentu, aż oboje nie będzie w stanie wytrzymać.

Sprawdzone na ciekawą grę wstępną

Jeśli dopiero się poznajecie lub, wręcz przeciwnie, popadliście w rutynę, warto przetestować różne pomysły gry wstępnej i dowiedzieć się, co was kręci. Proponujemy krótką listę gier wstępnych do zainspirowania się.

Erotyczny masaż

Nasze zestawienie otwiera absolutny klasyk, jeśli chodzi o techniki gry wstępnej. Masaż erotyczny rozpocznijcie od masowania części ciała, w których kumuluje się napięcie i stres, jak mięśnie karku i barki, stopniowo przechodząc do stref erogennych.

Wspólna kąpiel/prysznic

By wspólna kąpiel stała się udaną grą wstępną, zadbajcie o odpowiednią oprawę jak:

  • odpowiednia temperatura w pomieszczeniu (nic tak nie psuje nastroju jak szczękanie zębami i gęsia skórka)
  • świeczki i przygaszone światło
  • olejki eteryczne (najlepiej te sprzyjającej zmysłowej grze wstępnej jak paczuli, ylang-ylang lub drzewo sandałowe)

Odgrywanie ról

Zacznijcie grę erotyczną od wcielenia się w inne role. Możecie zrealizować w ten sposób z partnerem dawno skrywane fantazje erotyczne. Jeśli role-play jako początek gry wstępnej to dla Was za wiele, zacznijcie od bielizny erotycznej. Kobieta, przebierając się w seksowny gorset lub skąpą, koronkową bieliznę, poczuje się pewniej, a na jej partnera widok ukochanej w takim wydaniu podziała piorunująco.

pomysły na grę wstępną

Seks oralny

Klasyczna gra wstępna, bardzo lubiana przez wiele par.

Ekscytująca gra wstępna z użyciem gadżetów erotycznych

Świetnym urozmaiceniem gry wstępnej jest włączenie zabawek erotycznych. Dziś dostępnych jest naprawdę wiele różnych gadżetów, pozwalających na rozpalającą grę wstępną. To, na jaki model się zdecydujecie, zależy wyłącznie od Was, ale obecnie producenci oferują wiele modeli, dostosowanych do używania we dwoje.

Pikantna gra wstępna poza domem

Kto powiedział, że grę wstępną trzeba rozpoczynać w zaciszu domowym? Zaskocz partnera, dając mu znać podczas wyjścia ze znajomymi, że nie masz na sobie bielizny. Gwarantujemy, że nie będzie mógł się doczekać, aż wrócicie do domu. Możecie również pisać sobie nawzajem gorące sms-y, otoczeni niczego nieświadomymi znajomymi. Taka mentalna gra wstępna rozpala zmysły równie mocno, co bezpośrednie pieszczoty.

Dodaj komentarz