para podczas seksu
Seksowne porady

Tego nie rób! TOP 5 rzeczy, których faceci nie lubią w łóżku

Tyle się mówi o tym, że kobiety są skomplikowane, a tymczasem z facetami wcale nie jest lepiej. Niektórych zachowań wprost nie znoszą, a ich męska, skryta natura nie pozwoli im nic powiedzieć. Jeśli czujesz, że atmosfera jest napięta, zastanów się, gdzie naprawdę leży problem. Rzeczy, których faceci nie lubią w łóżku – jakich błędów unikać?

Zero spontaniczności i ciągła kontrola

Seks tylko wtedy, gdy masz idealny makijaż, uczesane włosy i otacza Cię mgiełka ulubionych perfum? Gdy facet rzuca Cię na łóżko, krzyczysz, żeby uważał na stolik z tyłu? Uważaj — nic tak nie psuje nastroju, jak nieustanna kontrola i ciągłe planowanie. Obudź w sobie trochę dzikości i pozwól na potargane włosy, a Twój facet poczuje, że naprawdę go pożądasz.

Zakładanie, że on zawsze może

Popkultura ciągle serwuje nam fałszywy obraz faceta, który myśli o seksie 24 godziny na dobę oraz zawsze i wszędzie jest gotów do działania. A tymczasem mężczyzna też człowiek 😉 i może być zwyczajne zmęczony, przygnębiony lub nie mieć ochoty po ciężkim dni pracy. Zamiast obrażać się, że już Cię nie kocha albo że jesteś brzydka, po prostu go przytul i zapytaj, co się stało.

Przerwa na… 

Jesteście sami, akcja się rozkręca, temperatura sięga zenitu, a tu nagle… stop. Nic tak nie wybija faceta z rytmu, niż niespodziewana przerwa. Może to być cokolwiek — szybka wizyta w toalecie, zebranie prania z balkonu czy szybkie sprawdzenie telefonu. Po prostu nie zdziw się, gdy po powrocie zastaniesz swojego partnera ubranego i przed telewizorem.

Udawanie orgazmu

To jest dopiero błędne koło. Kobiety udają orgazm, by sprawić facetowi przyjemność, podczas gdy on wyczuwa fałsz i odbiera to bardzo negatywnie. Zamiast odgrywać aktorkę porno i wydawać przesadne jęki, porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem. Poeksperymentujcie wspólnie — wypróbujcie różne nowe pozycje lub przetestujcie gadżety erotyczne dla par, a seks może zyskać zupełnie nowy wymiar.

Seks w t-shircie

O ile w kwestii zgaszonego światła i seksu po ciemku zdania są podzielone — jedni panowie lubią patrzeć na swoją partnerkę, innym nie przeszkadza ciemność — o tyle opory przed rozebraniem się nigdy nie działają zachęcająco na mężczyzn. Jeśli kompleksy Cię paraliżują, pomyśl o zamianie starej, rozciągniętej koszulki na seksowny gorset lub kuszącą haleczkę. Ty poczujesz się pewniej, a Twój facet z pewnością doceni ładną bieliznę.

Te 5 rzeczy, których faceci nie lubią w łóżku, powtarza się najczęściej, ale nasza lista pozostaje otwarta! Zachęcamy zwłaszcza Panów do udziału w dyskusji i podawania własnych przykładów. 

Dodaj komentarz