Seks z zaskoczenia
Seks poza sypialnią,  Seksualizm

Jak zainicjować seks z zaskoczenia?

Zarówno kobiety jak i mężczyźni pragną przeżyć ulotne, romantyczne chwile bez wcześniejszego „planowania”. Czy ta godzina jest odpowiednia? Może on/ona nie ma ochoty? Boje się, że wyjdę na seksoholika? Nie! Nie wyjdziesz, a każda pora dnia jest idealna na seks! Czy ma ochotę, jeżeli tylko dobrze to zaaranżujesz to na pewno. Seks wieczorem, przed spaniem to nuda! Leżycie już w łóżku i nie możecie usnąć? Jasne, zróbcie to. Ale to nudne… Czy nie chcielibyście aby partner was zaskoczył i wziął tu i teraz?

Seks na początku związku jest zawsze bardziej intrygujący i nie wymuszony.

Naprawdę tak uważasz? To przyjmij moje kondolencje i zmień partnera/partnerkę! Seks to nie coś co się ulatnia lub traci swój smak. To cudowne chwile spędzane z osobą, która jest dla Ciebie kimś więcej niż znajomym. Wiadomo, na początku związku nie wiesz czego możesz się spodziewać po drugiej osobie. Zastanawiasz się jak wam będzie razem w łóżku, na blacie w kuchni czy w samochodzie. Ale zastanawiasz się też na ile możesz sobie pozwolić, na ile pozwoli Ci partner/ka. To czas kiedy poznajecie każdy milimetr swojego ciała i swoje upodobania. Namiętność nie wygasa, na początku jest ona napędzana dodatkowo ciekawością drugiej osoby. Dlatego wydaje Wam się, że seks z czasem się zmienia. Nie, seks z czasem może być tylko lepszy i ciekawszy.

Seks z zaskoczenia

Nudny wieczorny seks – rytuał.

Praca, obowiązki, zakupy, dom, obiad, sprzątanie a może jeszcze dzieci do tego wszystkiego? No tak, dlatego też nie macie czasu dla siebie i dla swojego partnera. Mobilizacja – to coś co musicie znaleźć, żeby było wam dobrze. Seks to nie tylko „małżeński obowiązek”, to czas kiedy nasze ciało najlepiej się relaksuje. Nasze myśli skierowane są wtedy tylko i wyłącznie na tym co TU i TERAZ, na sobie, na swoim partnerze. Obudź się rano, wcześniej niż zawsze i poprawcie sobie humor z rana! Pozytywne wibracje gwarantowane przez cały dzień. Nie jesteś rannym ptaszkiem? Zróbcie to zaraz po powrocie z pracy, bez sprzątania, bez podgrzewania obiadu. Po prostu wejdź, zdejmij ubrania, a Twój partner na pewno nie powie Ci, weź się ubierz jestem głodny.

Wymówki – nie używaj ich.

Każdy z nas, niezależnie w jakim związku tkwicie – formalnym czy nie – potrzebuje bliskości mimo braku czasu. To właśnie brak czasu sprawia, że oddalamy się od siebie i nie mamy dla siebie czasu. Pomyśl… Masz kochającą osobę, z którą pragniesz przeżyć całe życie, a nie macie czasu dla siebie. Dzieci… To nie jest żadne wytłumaczenie! Dzieci możesz podwieźć do dziadków, sąsiadki lub wynająć panią do opieki. Uwierzcie warto to zrobić raz na jakiś czas bo w końcu zapomnicie o sobie i jedyne co wam zostanie to wegetacja… Jeżeli nie macie dzieci i zganiacie brak seksu na zmęczenie lub zapracowanie to spokojnie można stwierdzić, że to coś między wami się wypaliło i czas na zmiany przez duże D.

Każda pora dnia jest dobra na chwilę uniesienia.

Zrobić to rano, popołudniu czy wieczorem? Zrób to rano, popołudniu i wieczorem! Nie ma idealnej pory dnia czy godziny na seks. Każda nią jest! Zaskoczenie, emocje, endorfiny, podniecenie! To jest najważniejsze. Masz zły humor – nie wyżywaj się na partnerze, wyżyj się z partnerem. Nie ważne czy w łóżku, czy na podłodze, czy w kuchni a może w łazience. Czy to jest tak bardzo ważne? Najważniejsze jest to aby zaskoczyć partnera i rozpalić wasze zmysły do czerwoności! Nie bądź egoistą. Masz partnera więc dzielisz z kimś życie. Każdy z nas potrzebuje bliskości, miłości, namiętnego uczucia. Ciężki dzień? Zrelaksuj się, wypij lampkę wina, albo nalej sobie czegoś mocniejszego. I pamiętaj, pozwól sobie upuścić emocje – a najlepszy do tego będzie właśnie seks. Nic nie zrelaksuje cię tak dobrze i dogłębnie jak namiętna chwila z ukochanym partnerem. Uwierzcie, czasem dobry seks jest lepszy niż jakakolwiek rozmowa.

Seks z zaskoczenia nie jest czymś nadzwyczajnym, nie wymaga od Was wykształcenia wyższego czy doktoratu. Mobilizacja – to naprawdę wystarczy. Nie planujcie seksu. Nie umawiajcie się na konkretną godzinę. Róbcie to wtedy kiedy tylko macie na to ochotę i nie szukajcie wymówek. Każda jest do podważenia!

Mobilizacja

Jeden komentarz

Dodaj komentarz