Jak osiągnąć damski wytrysk
Seks słowniczek

Squirt czyli damski wytrysk

Squirt zwany także damskim wytryskiem to marzenie wielu panów, ale także i pań. Aby go osiągnąć trzeba jednak poznać kilka technik i zupełnie otworzyć swoją głowę na nowe doznania i przeżycia.

Wytrysk to stan, który kojarzy się przede wszystkim z męskim orgazmem. Damski wytrysk jest jednak bardziej efektowny, można go bowiem porównać do fontanny rozkoszy, a niektórzy mylą go nawet z sikaniem. Nic bardziej mylnego, gdyż damski wytrysk nie pochodzi z cewki moczowej, a z pochwy.

Jak nauczyć się damskiego wytrysku?

Najważniejszą sprawą jest przełamanie barier w głowie. Po pierwsze trzeba pozbyć się wstydu, że będzie wokół nas bardzo mokro. Jeśli dopiero zaczynasz naukę squirt’u spróbuj nauczyć się go… sama.

Wejdź pod prysznic lub połóż się wygodnie na grubym ręczniku. Weź do ręki ulubiony wibrator łechtaczkowy, zamknij oczy i włącz ulubioną muzykę. I zacznij bawić się swoją łechtaczką. Teraz musisz przełamać w sobie drugą barierę. Jeśli nadejdzie orgazm nie przestawaj się pieścić, nie cofaj ręki, a wręcz podkręć stymulację łechtaczki. Tylko w taki sposób jesteś w stanie wyzwolić w sobie kobiecy wytrysk. Nie stresuj się i nie wywieraj na sobie presji, jeśli nie uda się za pierwszym razem. Poznajesz swoje ciało przy każdej masturbacji, ważne abyś za każdym razem próbowała pójść o krok dalej i nie bała się przeżyć niesamowitej rozkoszy.

Squirt z partnerem

Zasada jest dokładnie taka sama jak w przypadku zabawy solo. Nie wstydź się tryskania oraz wytrzymaj mega mocną stymulację tak długo, jak to możliwe. Poproś swojego partnera, aby przywiązał Cię do łóżka. Dodatkowo możesz poprosić go, by zawiązał Ci szarfą oczy. Twój mężczyzna powinien wykazać się cierpliwością, a jego język powinien pieścić Twoją łechtaczkę długo i intensywnie. Gdy nadejdzie orgazm on nie może przerwać, musi lizać tak długo, aż będziesz na skraju wytrzymałości. Wtedy przyjdzie upragniony, damski wytrysk.

Dodaj komentarz