Seks słowniczek

Wibrujący pierścień erekcyjny POWERFUL ONE sterowany aplikacją

Wibrujące pierścienie erekcyjne to nowoczesne gadżety erotyczne, które pozwalają na podtrzymanie i wzmocnienie erekcji. Dodatkowo stymulują partnera lub partnerkę podczas zbliżenia pomagając osiągnąć niesamowity orgazm. Dziś do naszych rąk wpadł pierścień erekcyjny Powerful One, który został stworzony przez znaną w świecie erotyki markę Satisfyer. Zapraszamy na recenzję tego niesamowitego gadżetu.

Co to jest pierścień erekcyjny i po co go stosować?

Pierścień erekcyjny inaczej zwany ringiem na penisa lub z angielskiego cock ringiem to mały gadżet erotyczny, który uciska trzon penisa i zmniejsza z niego odpływ krwi. Działa więc podobnie jak opaska uciskowa zakładana na ramię podczas pobierania krwi. Znacznie utrudniony odpływ krwi z penisa sprawia, że erekcja jest dużo mocniejsza. Penis jest twardszy i wzwód trwa dłużej niż przy zwykłej erekcji, bez użycia pierścienia.

Pierścień erekcyjny Powerful One – mały ale wariat

Ten niewielki gadżet erotyczny to wielka moc zamknięta w małym wariacie. Mocny silniczek wytwarza przyjemne wibracje, odczuwalne przez członka, a w przypadku stosunku także partnerka lub partner.

Pierścień na penisa Powerful One służy do zabaw solo np. podczas masturbacji lub praktyki mocnej erekcji. Posłuży również jako urozmaicenie klasycznego stosunku, gdyż pobudza zarówno mężczyznę jak i kobietę.

Dzięki gładkiemu, ale wytrzymałemu silikonowi medycznemu pierścień uciska mocno penisa. Dzięki temu męskie odczucia, erekcja, a nawet orgazm są dużo mocniejsze.

Nowoczesny pierścień erekcyjny Powerful One

Dlaczego jest nowoczesny? Dlatego, że można sterować nim za pomocą darmowej aplikacji na smartfona, a mianowicie Satisfyer Connect. Ring na penisa za pomocą Bluetooth łączy się z telefonem, a w aplikacji samo tworzymy ścieżki i intensywność wibracji.

Zabawka na penisa może wibrować w rytmie stworzonym przez nas, w takt naszej ulubionej muzyki lub playlisty, a nawet przenosić odgłosy otoczenia na urządzenie. Pozwala to na idealne dopasowanie wibracji płynących z pierścienia Powerful One do naszych potrzeb i oczekiwań.

Dodatkowo pierścień erekcyjny Powerful One został zaprojektowany z wystającym stożkiem, który z łatwością odnajdzie kobiecą łechtaczkę, a trójkątna wypustka z łatwością przenosi na nią wibracje i pozwala na osiągnięcie przez kobietę orgazmu łechtaczkowego.

Pierścień erekcyjny Powerful One został wykonany z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów, w tym z elastycznego i gładkiego silikonu medycznego. Dzięki temu jego żywotność jest dużo większa, a stosowanie bezpieczne i przyjemne dla wrażliwych stref erogennych.

Więcej o pierścieniach erekcyjnych znajdziecie w innym naszym wpisie, gdzie dokładnie opisujemy rodzaje pierścieni i zastosowanie ringów na penisa.

Dodaj komentarz