pomysły wieczór we dwoje
Seksowne porady

Jak zaplanować gorący wieczór we dwoje?

W długoletnim związku często skarżymy się, że temperatura uczuć spadła i popadamy w rutynę. Jak rozpalić na nowo ogień i poczuć się znowu jak na pierwszej randce? Romantyczny wieczór we dwoje w domu to niekoniecznie kolacja przy świecach i trzymanie się za ręce. Poznajcie nasze pomysły na wieczór we dwoje i pozwólcie się zainspirować!

Po pierwsze: wyłączcie telefony!

Nic tak nie zabija nastroju jak smutna, szara rzeczywistość! Stres życia codziennego to często poważna przyczyna kłopotów w łóżku, dlatego pozwólcie sobie na wieczór beztroski. Wyłączcie telefony, dzieci podrzućcie dziadkom lub ciotkom i poczujcie się niczym za dawnych czasów.

Nie zapominajmy także, jak destrukcyjny wpływ na naszą koncentrację mają social media. Jeśli często zdarza się wam siedzieć bez słowa z nosami w telefonach, pora to zmienić. Przestańcie scrollować Instagrama czy Facebooka i zamiast tego odłóżcie telefony daleko poza Waszym zasięgiem. Po prostu popatrzcie sobie nawzajem w oczy lub porozmawiajcie, co czujecie. Czasami tak niewiele wystarczy, by powróciła dawna intymność.

A może wieczór filmowy… z nutką pikanterii?

Jeśli nie macie problemów z wzajemną komunikacją, może warto pobudzić swoją wyobraźnię w nieco inny sposób? Gdy lubicie spędzać czas, oglądając filmy, to nie ma konieczności tego zmieniać, a jedynie nieco zmodyfikować. Nasza propozycja to seans filmowy z winem dla podkręcenia atmosfery. Zamiast jednak wybierać kolejny film akcji, poszukajcie dobrego filmu erotycznego i pozwólcie się zainspirować. Jeśli nie macie pomysłu, na co się zdecydować, polecamy kilka nieśmiertelnych klasyków:

  • 9 ½ tygodnia (Nine ½ Weeks, 1986)
  • Basen (Swimming Pool, 2003)
  • 9 songs (2004)
  • Ostrożnie, pożądanie (Se, jie, 2007)
  • Życie Adeli – Rozdział 1 i 2 (La vie d’Adèle, 2013)

Rozgrzewające gry

Dla tych, którym nie brakuje poczucia humoru, pomocne w rozładowaniu atmosfery mogą okazać różnego rodzaju gry erotyczne dla par. W zależności od tego, co bardziej lubicie, do wyboru macie zarówno gry w bardziej romantycznych klimatach, jak i te dla bardziej odważnych. Jeśli czujecie, że to nie dla Was, zawsze zostaje stary, dobry poker, albo… rozbierane warcaby. 

Gdy czujecie, że w Wasze zbliżenia wkradła się rutyna i ograniczacie się do dwóch-trzech ulubionych pozycji, dobrym sposobem na jej przełamanie będzie zabawa z losowaniem pozycji. Potrzeba Wam jedynie dowolnego poradnika lub Kamasutry i pary kości. Rzucajcie po kolei i niech los zadecyduje, w jakiej pozycji będzie uprawiać seks. Możecie również przygotować losy z numerami pozycji i urządzić losowanie.

Gorące pomysły na wieczór we dwoje

To tylko kilka propozycji na początek. Potraktujcie je jako luźną inspirację i nie zapominajcie, że najważniejszą radę jest zostawić stres za drzewami i nie przejmować się niczym. Nie róbcie niczego na siłę i skupcie się na sobie nawzajem, a wtedy wieczór pełen rozkoszy gwarantowany.

Dodaj komentarz