Jak działa masażer pingwinek dla kobiet?
Erotyczne prezenty

Pingwinek dla kobiet – jak działa?

Wielkimi krokami zbliżamy się do Walentynek. Myślimy o naszych najbliższych i jak sprawić im najwięcej radości i przyjemności. W zasadzie cały rok to magiczny czas obdarowywania. To nie tylko prezenty dla naszej rodziny, ale także niespodzianki dla przyjaciół, znajomych, kolegów i koleżanek z pracy, a w końcu i dla nas samych. Jak co roku często dopadają nas jednak dylematy co ofiarować? Z pomocą przychodzi nam firma Satisfyer, która jako jedną z propozycji, oferuje nam Pingwinka dla kobiet. To jeden z najpopularniejszych obecnie gadżetów erotycznych do stymulacji łechtaczki.

Pingwinek masażer – dlaczego kobiety go kochają?

Za jego fenomenem stoi zarówno jego wygląd, jak i działanie. Ten słodki, elegancko ubrany w czarny smoking z różową muszką pingwin, to masażer łechtaczki, który dostarcza orgazm za każdym użyciem. Która z Nas nie chciałaby takiego przyjaciela? Może właśnie to dobry czas, aby sprawić sobie taki prezent lub uraczyć nim swoją przyjaciółkę!

Jak działa masażer pingwinek dla kobiet?

Pingwinek dla kobiet jak działa masażer?

     Pingwinek oddziałuje na łechtaczkę za pomocą drgań, które doprowadzą każdą z Nas na szczyt, bez najmniejszego wysiłku. Do stymulacji wykorzystywana jest najnowsza technologia fal powietrza o różnej intensywności. Wystarczy przyłożyć jego dziubek do łechtaczki, aby osiągnąć najwyższy poziom rozkoszy.  Ponieważ może on działać na 11 poziomach mocy, każdy znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. Można zwiększać je stopniowo lub zmieniać dowolnie według własnych upodobań. Aby zaczął działać cuda należy go włączyć przytrzymując kilka sekund przycisk znajdujący się na brzuszku. Ten sam przycisk służy także do zwiększania lub zmniejszania intensywności stymulacji.

Jak używać pingwinka?

     Pingwinek dla kobiet to także doskonały sposób na urozmaicenie zabaw z partnerem. Można go wykorzystać do stymulacji również innych części ciała, jak na przykład sutki. Jego niewielkie rozmiary oraz prosta obsługa sprawiają, że można go wszędzie ze sobą zabrać i dyskretnie z niego korzystać. Pingwinek sprawdzi się także w warunkach wodnych, gdyż jest wodoodporny. Dodatkowo działa on bez baterii, więc nie trzeba martwić się, że przestanie pracować w najmniej odpowiednim momencie. W zestawie znajduje się kabel USB, dzięki któremu można podładować małego przyjaciela.

Jak używać pingwinka dla kobiet?

     Jeśli jeszcze nie posiadasz tego uroczego gadżetu erotycznego to doskonały moment, aby poprosić o niego Walentynkę i spróbować jego działania podczas wolnych dni do osiągnięcia pełni zadowolenia, relaksu i wspaniałego orgazmu. Recenzja pingwinka dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz